جمعه 06 اردیبهشت 1398
معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه: رعایت کد ارتفاعی درساخت و سازهای شهر گناوه ضرورت دارد. (کدخبر: 1606)
معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه:   رعایت کد ارتفاعی درساخت و سازهای شهر گناوه ضرورت دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، حسام منصوری مطلق در نشست بررسی طرح احداث خیابان حرم تا حرم شهر گناوه افزود: از شهرداری و شورای اسلامی شهر انتظار داریم در اولین فرصت با انتخاب یک مشاور توانمند، طرح کدبرداری از محلات شهر را در برنامه کاری خود قرار دهد زیرا می تواند یکی از کارهای بزرگ در چندین سال اخیر این مجموعه باشد.
وی اضافه کرد: برای هر سازنده ای در محلات شهر کد ارتفاعی الزم دارد تا در آینده با مشکل و درصد خطا روبرو نشوند.
منصوری مطلق بیان کرد: ساختمان های چند طبقه ای که در این شهر احداث می شود از لحاظ ارتفاع همخوانی و ارتباطی ندارند که باید این رویه تغییر یابد.
معاون امورعمرانی فرمانداری گناوه افزود: دستگاه های اجرایی بصورت جزیره ای عمل نکنند و ارجحیت خود را بر مبنای توسعه شهرستان بگذارند.
وی افزود: هرگونه سستی و قصوری از پیمانکاران در اجرای طرح های شهرستان قابل قبول و پذیرفته نیست.
شهردار بندرگناوه گفت: از زمان بدو مسئولیت با همکاری و تعامل شورای اسلامی شهر طرح و برنامه ها براساس مراحل قانونی صورت گرفته و در ادامه نیز همین روال تداوم خواهد یافت.
ماشاالله احمدی افزود: هیچ طرحی در شهر بدون مشاور، ناظر و تحت نظارت عالیه استانی و کارشناسان شهرداری اجرایی نشده است.
وی گفت: قبل از اجرای طرح احداث خیابان حرم تا حرم تمامی مراحل آن بصورت قانونی و با حساسیتی که شورا نیز داشته انجام و از پیمانکاران قدر و توانمند بومی استفاده شده است.
رئیس شورای اسلامی شهر گناوه گفت: باتوجه به اینکه شورا نقش نظارتی دارد و نماینده مردم به شمار می آید ، در صورت هرگونه ابهام و مشکلاتی در اجرای طرحی با شهردار و مجموعه شهرداری تبادل نظر می کند.
روح الله ملک زاده افزود: خیابان حرم تا حرم یکی از طرح های مهم و حیاتی است که کاهش بار ترافیک شهری دارد و باید اصول فنی و مهندسی شهرسازی در آن دقیق رعایت شود.
مشاور طرح خیابان حرم تا حرم گناوه با ارایه گزارشی از فعالیت های این شرکت گفت: اصول فنی و مهندسی بصورت دقیق در اجرای این طرح درنظرگرفته شده است.
   1397/3/6 19:03        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )