جمعه 06 اردیبهشت 1398
فرماندار گناوه : اعتماد سازی رکن اصلی جذب وجوهات مردمی در جشن گلریزان است (کدخبر: 1607)
فرماندار گناوه : اعتماد سازی رکن اصلی جذب وجوهات مردمی در جشن گلریزان است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه؛ فرماندار گناوه گفت: تعامل با خیرین و جلب اعتماد آنها بسیار ضروری است و بی توجهی به این موضوع ضمن ابقای بسیاری از بدهکاران غیر بزهکار در زندان شرایط ادامه این نهاد حمایتی را نیز تهدید خواهد کرد . این وظیفه کارکنان ستاد دیه است که اطلاعات لازم را به نحوی در اختیار خیرین قرار دهند که آنها با آسوده خاطر تمام مبالغ خود را برای امر آزادی دربند اهدا کنند .

پاک نژاد افزود: تمامی دست اندرکاران فرهنگی شهرستان از جمله شورای فرهنگ عمومی ، روحانیون مساجد ، حسینیه ها و تمامی دستگاه‌های دولتی ضمن آگاهی بخش عمومی زمینه را جهت حمایت گسترده مردم از این اقدام خیرخواهانه فراهم سازند .

وی بیان داشت: باید موضوع حمایت از زندانیان جرائم غیرعمد به نحو شایسته ای ساماندهی شود که البته با حضور انجمن حمایت از زندانیان شهرستان انتظار میرود در سال آینده با برنامه ریزی حساب شده و مناسب مقدمات آزادی زندانیان فراهم شود و نیاز به برگزاری جلسات متعدد نباشد .

معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری گفت: در جشن گلریزان علاوه بر جلب مشارکتهای مردمی باید از کارشناسان خبره نیز دعوت کرد تا آگاهى عمومى مردم را از موضوعات به ظاهر ساده حقوقى و قضایى بالابرده و از گرفتارى های ناخواسته و حبس هاى بعضا طولانى ممانعت بعمل آوریم.

اسفندیاری افزود: با توجه به درخواست اعضای انجمن حمایت از زندانیان مقرر گردید هماهنگی های لازم جهت ملاقات خیرین با زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان بعمل آید. 7 نفر از یازده نفر زندانی غیرعمد بدلیل اجرای مهریه دچار گرفتاری شدند .

   1397/3/6 19:06        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )