جمعه 06 اردیبهشت 1398
فرماندار گناوه : در دولت تدبیر و امید جشنواره های فرهنگی و برنامه های نشاط اجتماعی رونق گرفت (کدخبر: 1612)
فرماندار گناوه : در دولت تدبیر و امید جشنواره های فرهنگی و برنامه های نشاط اجتماعی رونق گرفت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه ، سیدعلی پاک نژاد در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد در زمینه اعتبارات نگاه ویژه ای به مراکز فرهنگی و هنری داریم چرا که همیشه سعی کردیم با این نگاه خود در جامعه باعث ایجاد شور و نشاط و تقویت گروههای مختلف فرهنگی شویم و یار و یاور آنها در مراسمات مختلف باشیم . حتی جشنواره هایی داشتیم که قبلا فعالیتی نداشتند و توانستیم با همت متولیان امر آنها را پویا کنیم .
وی افزوداوج مراسمات فرهنگی ما در ایام نوروز بود که توانستیم هر روز اجرای برنامه داشته باشیم و خستگی راه را از تن هزاران مسافر بدور کنیم .
فرماندار گناوه گفت هدف ما واگذاری مجتمع ها و تاسیسات به بخش خصوصی بر اساس اصل 44 میباشد تا بتوانیم با استفاده بهینه و بموقع از این امکانات از هدر رفت و استهلاک زود هنگام آنها جلوگیری کنیم چرا که امروز ادارات فرهنگی ما بودجه و نیروی کافی جهت نگهداری از آنها را ندارند .
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز اظهار کرد با توجه به گردش پذیر بودن گناوه و حضور هزاران مسافر در این شهر وجود خانه هنرمندان بسیار ضروریست که امیدوارم کمیته برنامه ریزی شهرستان نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشد . علاوه بر این نگارخانه گناوه هم نیاز به تخصیص اعتبار دارد تا بتوانیم ساختمانی که شایسته شهرستان گناوه باشد مهیا کنیم .
حمیده ماحوزی عنوان کرد نگاه فراگیر و رویکرد کاری فرماندار گناوه باعث  عامل موفقیت و پیشرفت آداب و رسوم بومی منطقه شده است . چرا که براساس این رویکردزیبا شاهد برگزاری مراسمات و جشنواره های متنوع فرهنگی و اجتماعی در شهرستان بودیم که با توجه به کیفیت و کمیت درسطح بسیار بالایی برگزار شدند .    1397/3/9 08:35        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )