دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار گناوه : دیدگاه مردم نسبت به مدیریت و تحولات اخیر بیمارستان مثبت می باشد . (کدخبر: 1614)
فرماندار گناوه : دیدگاه مردم نسبت به مدیریت و تحولات اخیر بیمارستان مثبت می باشد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سیدعلی پاک نژاد دردیدار با رئیس و کارکنان بیمارستان امیرالمومنین( ع ) عنوان کرد با توجه تحولات اخیر بیمارستان در زمینه های مختلف شاهد رضایتمندی و دیدگاه مثبت مردم نسبت به این موضوع شدیم . و این موفقیت حاصل تلاش یک مدیریت خوب و همدلی و صداقت مجموعه میباشد . البته نواقصات هم هست که امیدواریم با تلاش و همدلی مجموعه برطرف شود .
فرماندار گناوه گفت دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به مقوله سلامت دارد و اتفاقات خوب اخیر و اقدامات انجام شده در این وزارتخانه بیانگر این موضوع است .مقرر کردیم سایر ظرفیت های شهرستان با تعامل و همکاری متقابل در اختیار مجموعه بیمارستان قرار گیرد چرا که این نوع همکاری نیاز ضروری بیمارستان و سلامت مردم میباشد .
وی افزود وجود خیرین سلامت در شهرستان بی نظیر و مثال زدنی است و بسیاری از خدمات و خرید تجهیزات پزشکی توسط آنها صورت گرفته است .
با مدیریت کنونی بیمارستان تعداد پزشکان متخصص از ۲۳ پزشک به ۳۷ پزشک تغییر کرده است و امیدواریم این روند افزایشی همچنان ادامه داشته باشد .
تغییرات بسیار خوبی در فضای سبز ، روشنایی محوطه و ورودی بیمارستان صورت گرفته است و امسال با تخصیص اعتبارات ویژه در زمینه خرید تجهیزات باعث رضایت بیشتر مردم قدرشناس شویم .
ایشان اظهار کرد ارتقاء بیشتر بخش اورژانس و افزایش تخت های "آی سی یو " در اولویت کاری مدیریت بیمارستان باشد .
بخش دیالیز نگرانی ما هست و سعی داریم این مجموعه را بصورت ویژه تقویت کنیم البته مسئولان مربوطه باید بیشتر پیگیر خواسته های خود باشند .
انتخاب پرستار نمونه و قرار دادن نام پرستار بر روی یکی از خیابان ها و میادین در دستور کار میباشد .
فرماندار گناوه گفت از مردم شریف گناوه انتظار داریم که پرسنل بیمارستان را مورد احترام خود قرار دهند و متقابلا کارکنان بیمارستان هم منشور کاری و اخلاقی خود را رعایت نمایند .
جلالپور نیزاظهار کرد ۱۴ متخصص جدید را به مجموعه بیمارستان اضافه کردیم و خدمات درمانی را تقریباً پوشش دادیم و در حوزه ساختمانی و اسکان سعی کرده مکان مناسبی را برای عزیزان مهیا کنیم .فضای عمومی بیمارستان را ترمیم و بهسازی کردیم توانستیم فضای مناسبی را برای بیمار و همراه بیمار مهیا کنیم .
رئیس بیمارستان امبر المومنین (ع) در زمینه ارتقاء تجهیزات بیمارستان اقدامات خوبی انجام شده است از جمله : تعمیرات اتاق عمل ، افزایش یک تخت "آی سی یو" ، افزایش اتاق احیاء اورژانس ، امکانات چشم پزشکی پیشرفته ، فراهم نمودن امکانات لازم برای بیمار و همراه در حوزه رادیولوژی ، بخش ها و هتلینگ . افزایش نیرو در حوزه پرستاری .
ایشان تصریح کرد با کمک مجمع خیرین بزودی دستگاه ماموگرافی راه اندازی خواهد شد . همچنین میزان ۷۰ میلیون تومان در قسمت آی سی یو و بخش ها هزینه شد .در بحث مالی با توجه به مشکل بیشتر بیمارستانها ، ما توانستیم بدهی های خود تا پایان سال ۹۵ رو تسویه کنیم و ریاست دانشگاه قول تسویه بدهی های ۶ ماهه اول ۹۶ را داده است . مطالبات پزشکان عمومی نیز تا پایان سال ۹۶ صورت گرفته است .مهمترین ویژگی کنونی بیمارستان یکدلی ، صداقت و همیاری کارکنان آن میباشد .   1397/3/9 14:59        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )