دوشنبه 29 بهمن 1397
با معرفی برترین‌ها؛ششمین دوره مسابقات ورزشی بانوان تحت نام جام رمضان شهرستان گناوه پایان یافت . (کدخبر: 1622)
با معرفی برترین‌ها؛ششمین دوره مسابقات ورزشی بانوان تحت نام جام رمضان شهرستان گناوه پایان یافت . ششمین دوره مسابقات ورزشی جام رمضان شهرستان گناوه در ۹ رشته ورزشی بدمینتون، هندبال، فوتسال، تکواندو، رزمی سبک سوپر کنتاکت، شنا، مینی والیبال و کاراته برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری در آیین اختتامیه این مسابقات که  فرماندار گناوه ، معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و رئیس اداره ورزش و جوانان حضور داشتند ،  خدیجه دشتی مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان گناوه  گفت: شش سال پیاپی امور ورزش بانوان شهرستان گناوه در ماه مبارک رمضان در رشته های مختلف برای ایجاد شور ونشاط و با شعار روزه گرفتن ما را محدود نمی کند مسابقات متعددی برگزار می کند و با یک اختتامیه خوب و زیبا آن را به پایان می رساند.
وی افزود: در واقع برگزار شدن جام های ورزشی در قسمت بانوان با توجه به اینکه به صورت همگانی برگزار می شود باعث شناسایی استعداد های جدید، ایجاد انگیزه و آمادگی رشته های ورزشی برای مسابقات در سطوح استانی و کشوری می شود.
مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان گناوه اظهار داشت: با توجه به اینکه ما از برگزاری این مسابقات نتایج خوبی گرفتیم در هفته تربیت بدنی و ورزش و همچنین دهه مبارک فجر نیز با تعداد رشته های بیشتر و با کیفیت بهتر مسابقات را برگزار خواهیم کرد.
وی بیان داشت: تلاش مجموعه ورزش بانوان شهرستان گناوه ستودنی است و انگیزه و علاقه بسیار بالایی برای پیشرفت ورزش شهرستان دارند.
لازم به یادآوری است در مسابقات فوتسال حرم اول، نفت دوم، محله سادات سوم، حوادت چھارم و بندر ریگ پنجم شد این مسابقات در دو شب برگزار شد 
وی در ادامه گفت: مسابقات والیبال بانوان جام رمضان با حضور ۷ تیم و به مدت چهار شب در سالن ورزشی حوادث برگزار شد و تیم های حوادث، نوجوانان، نفت، دانش آموزی، چهارروستایی، محمد صالحی و امام حسن در این دور از مسابقات حضور داشتند. تیم ها در دو گروه به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند و در پایان تیم حوادث توانست مقام اول و تیم های نوجوانان و چهار روستایی نیز به مقام های دوم و سوم دست یافتند.
 زینب به‌بین از تیم نوجوانان بعنوان بهترین بازیکن این مسابقات شناخته شد.
مسابقات هندبال جام رمضان در بخش بانوان با حضور سه تیم از گناوه، شبانکاره و دشتستان در سالن ورزشی حوادث برگزار شد که در پایان تیم شبانکاره موفق به کسب مقام اول این مسابقات شد و تیم های گناوه و دشتستان به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
فاطمه رضایی بعنوان بهترین بازیکن با بیشترین گل زده انتخاب شد.
 

   1397/3/23 12:54        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )