جمعه 06 اردیبهشت 1398
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرمانداری گناوه : نظارت بر کلاس های اوقات فراغت در دستور کار ستاد ساماندهی امور جوانان باشد . (کدخبر: 1632)
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرمانداری گناوه :  نظارت بر کلاس های اوقات فراغت در دستور کار ستاد ساماندهی امور جوانان باشد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، دانیال اسفندیاری در جلسه ساماندهی امور جوانان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد عنوان کرد اوقات فراغت بخش مهمی از زندگی همه ما را تشکیل میدهد . بویژه در دوره نوجوانی و جوانی با تدبیر لازم برنامه ریزی کرد و اوقات بیکاری این عزیزان را پرکرد . اگر نتوانیم این کار را بدرستی انجام دهیم احتمال بروز خطرات و آسیب های اجتماعی جبران ناپذیری وجود دارد . 
معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری گفت گرچه اداره این کلاس ها با رعایت تمامی جوانب هزینه بردار است اما با نگاه به آینده باید مسائل مالی را مدیریت کرد و به برگزاری هرچه باشکوه این کلاس ها وقت گذاشت . 
وی افزود بهمراه تمامی اعضاء ستاد از کانون های پرورشی و فرهنگی شهرستان بازدید کنیم و بر تمامی کلاس های تشکیل یافته در زمینه اوقات فراغت بچه ها نظارت داشته باشیم تا با نقاط ضعف و قوت بخوبی آشناشویم و برای سالهای بعد نواقص را بخوبی برطرف کنیم . 
ایشان تصریح کرد برای پایان تمامی کلاس های اوقات فراغت یک برنامه اختتامیه در نظر بگیریم تا اینکه بتوانیم بخوبی قدردان مجریان برگزاری کلاس ها و دانش آموزان صاحب رتبه شویم . در نتیجه بازخورد کار بهتر نشان داده شود . 
محمدرضا عربزاده شهردار بندرریگ نیز عنوان کرد علاوه بر پرداخت حق سهم به کتابخانه کارهای هنری و تربیتی را تقویت کردیم و در کلیه کارهای گروهی و فرهنگی همکاری لازم را کانون های پرورش فکری و کتابخانه عمومی خواهیم داشت . 
صادق خدری رئیس کتابخانه عمومی شهرستان گفت کتابخانه عمومی روند برقراری کلاس های آموزشی و فرهنگی خود را دارد اما در فصل اوقات فراغت دانش آموزان این طرح با برنامه ریزی مفصل و بهتری صورت میگیرد . 
وی عنوان کرد۳ کتابخانه شهری و ۳ کتابخانه روستایی در سطح شهرستان داریم که در سال ۹۶ تعداد ۴۰۲۷ عضو جذب کردیم که رشد ۱۵/۲ درصدی داشته و همچنین تا پایان ۹۶ تعداد ۸۶۶۹۹ کتاب داشته ایم که نسبت به سال های قبل رشد ۷/۴ درصدی داشتیم . 
 
 

   1397/4/3 08:05        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5/10 (تعداد آرا 9 نفر )