جمعه 06 اردیبهشت 1398
معاون فرهنگی و امور جوانان استان :دهیاران فرهنگ مطالبه گری با رویکرد مردمی را بین جوانان روستایی رونق دهند (کدخبر: 1643)
معاون فرهنگی و امور جوانان استان :دهیاران فرهنگ مطالبه گری با رویکرد مردمی را بین جوانان روستایی رونق دهند به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، معاون فرهنگی وامور جوانان اداره ورزش و جوانان استان عنوان کرد شهرستان گناوه در تشکیل کارگاهها و فعالیت های اجتماعی در استان پیشرو میباشد و اگر گناوه برند استان در کشور میباشد ماحصل پویایی همین فعالیت های اجتماعی و رویکرد مردمی است . چراکه اراده مردم قویتر از هر اراده ای است .
 حسین دهجان گفت با توجه به فعال شدن و پویایی سازمان های مردم نهاد در دولت تدبیر و امید ، فضای امروز فضای کاملا مطالبه گر و آزاد است و این اقدام سبب شده در دولت های بعدی این نگاه مردم نهادینه شود و مطالبه گری به یک امر عادی تبدیل خواهد شد.
 وی افزود وجود سازمان های مردم نهاد در جامعه ضروری و الزامی میباشد و آفت هایی را که سایر انجمن ها دچار میشوند در سازمان های مردم نهاد رخنه نخواهد کرد و همچنین این سازمان تحت حمایت دولت نیز میباشد . کمک کنیم جوانان ما عضو سازمان های مردم نهاد شوند و بسته به علاقه مندی خودشان در کلیه حوزه ها فعالیت های آنان را در کوتاهترین بازه زمانی ثبت خواهیم کرد . و از دهیاران انتظار داریم که در بکارگیری جوانان در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند . تا شاهد پویایی و مطالبه گری در روستاها نیز باشیم .
 دانیال اسفندیاری در این جلسه گفت تاثیرگذاری فعالیت سازمان های مردم نهاد در اغلب حوزه ها بویژه اجتماعی کاملا محسوس است و بعنوان یک بازوی قوی در کنار بدنه اجرایی د ولت در بسیاری از مشکلات راهگشا میباشد . لذا انتظار داریم فعالیت‌های اجتماعی و موارد پیشنهادی این عزیزان در مرکز استان هم حمایت شود . 
 وی تصریح کرد سازمان های مردم نهاد در بسیاری از موارد با ورود حق بجانب مردم در مسائل مختلف جامعه کنونی سبب حفظ اموال بیت المال و جلوگیری از تضییع حقوق مردم شده اند . لذا انتظار داریم در حوزه روستایی و با کمک دهیاری ها ، این فعالیت های اجتماعی رونق گرفته و در جهت آبادانی روستاها کارساز شوند . 


   1397/4/15 08:40        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 16 نفر )