جمعه 06 اردیبهشت 1398
فرماندار گناوه : کانون ها جایگاه خلاقیت و بروز استعدادهای دانش آموزان هستند (کدخبر: 1645)
فرماندار گناوه :  کانون ها جایگاه خلاقیت و بروز استعدادهای دانش آموزان هستند به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه ، سیدعلی پاک نژاد در همایش کودکان نویسنده و نویسندگان کودک عنوان کرد قدردان تلاشها و زحمات همه عزیزان در عرصه کودک و نوجوان هستیم و خوشحالیم که امروز در کانون پرورش فکری گناوه همایش و نکوداشت مهدی آذر یزدی آفریننده اثرات خوب کودک و نوجوان هستیم .
فرماندار گناوه گفت کانون ها جایگاه خلاقیت و بروز استعدادهای دانش آموزان هستند و خوشبختانه در دولت تدبیر و امید شاهد ارتقاء کمی و کیفی کانون های پرورش فکری و فعالیتهای فرهنگی هستیم . برنامه هایی از این قبیل زیر نظر کمیته اوقات فراغت به مرکزیت فرمانداری مدیریت می شود .
 زهره عالی نسب گفت روز بزرگداشت مهدی آذر یزدی فرصت مغتنمی است برای قدردانی از بزرگ مردي كه تا دوران سالخوردگی براي كودكان نوشت و قصه هايش ذهن و روح كودكان و بزرگان را تلطيف مي بخشيد .
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوچوانان استان تصریح کرد با قصه ها و متل ها مي توان دوران كودكي فرزندانمان را پرخاطره کرد و همچنین آن ها می توانند با قهرمانان داستان ها و اسطوره ها مرزهاي تاريخ وجغرافيا را در نوردید وآنها را در تجاربشان شريك كرد و آموخت كه انسانيت انسان به صداقت وامانت وصلح و اميد است و مي توان با اسطوره ها تخيل آنها را بارور كرد وبا تقويت سه عنصر تخيل،تجسم ،وتمركز خلاقيت را درآنها بوجود آورد و لذت وسرگرمي همراه با درس زندگي وانسانيت مارا به اين نتيجه می رساند كه «توجه به ادبيات كودكان توجه به آینده انسانيت است .

لازم به ذکر است این مراسم با اجرای برنامه های شاد و‌متنوع شامل : اجرای « قصه نمایش » از «کتاب های قصه های خوب برای بچه های خوب» ، خوانش آثار ادبی معرفی شخصیت مهدی آذر یزدی ، اجرای سرود و رو‌نمایی از آخرین کتاب های چاپ شده نویسندگان و ‌فعالان حوزه ادبیات کودک و نوجوان در استان زهرا مؤیدی ، محمود حیدریه و ناهید جهازی با اهدا جوایز و لوح تقدیر به آن ها و همچنین به اعضا فعال کارگاه های ادبی مراکز شماره ۲ بوشهر ، دیلم ، گناوه و شبانکاره در میان استقبال پرشور اعضا تقدیر و تشکر به عمل آمد .
   1397/4/20 10:41        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
4.9/10 (تعداد آرا 16 نفر )