دوشنبه 06 خرداد 1398
جشنواره ملی تئاتر خیابانی در استان بوشهر برگزار می‌شود (کدخبر: 1765)
جشنواره ملی تئاتر خیابانی در استان بوشهر برگزار می‌شود
به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه ، عباس برزگرزاده دوشنبه‌شب در مراسم تجلیل از هنرمندان گناوه با تقدیر از زحمات هنرمندان و مسئولان شهرستان گناوه اظهار داشت: با شناختی که از فضای این شهرستان پیدا کردیم و حمایت مسئولان بخصوص فرماندار از هنرمندان، فضای این شهرستان برای کارهای هنری بسیار آماده، مستعد و روبه جلو است که امید است این روند ادامه یابد.
وی گفت: از ماموریت‌های ویژه دفتر امور اجتماعی استانداری برنامه ریزی در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است که یکی از ابزارهای مهم، دقیق و کارآمد برای این  منظور هنر  و از این شیوه‌های هنری موثر تئاتر است.
برزگرزاده تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌هایی برای برگزاری یک جشنواره ملی تئاتر خیابانی در دست است که به زودی در استان بوشهر برگزار خواهد شد و از هنرمندان دعوت می شود که آثار خود را برای این جشنواره آماده و ارسال کنند.
وی گفت: هدف ما در برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی این است که بیشتر مخاطب عام را مورد خطاب قرار دهیم تا با زبان هنر تئاتر با آنها پیرامون موضوعات و آسیب های اجتماعی صحبت شود.
همایش تجلیل از برگزارکنندگان ششمین جشنواره استانی تئاتر کوتاه گناوه دوشنبه شب به همت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان گناوه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، هنرمندان و هنردوستان در تماشاخانه استاد دریانورد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه برگزار شد.
   1397/9/6 10:24        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )