دوشنبه 06 خرداد 1398
دستگاه های اجرایی گناوه برای ترویج فرهنگ شهادت بکوشند (کدخبر: 1790)
دستگاه های اجرایی گناوه برای ترویج فرهنگ شهادت بکوشند به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه ، سیدعلی پاک نژاد روز سه شنبه در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت این شهرستان افزود: برپایی یادواره شهدا در دانشگاه ها و مدارس بهترین مکان برای ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت است که دراین شهرستان همواره مورد توجه قرار دارد.
وی اظهارداشت: در برپایی یادواره و سرکشی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سیره و اهداف این عزیزان مورد توجه قرار گیرد.
فرماندار گناوه افزود: شهدای والامقام جان و هستی خود را برای آرامش و امنیت کشور نثار کردند و همه باید مدیون و مرهون آنان و خانواده هایشان باشیم.
وی گفت: همانگونه که رهبرمعظم انقلاب و رئیس جمهوری دیدار از خانواده های شاهد را مورد تاکید و در اولویت خود قرار دادند، شورای فرهنگ ایثار و شهادت این شهرستان نیز طبق برنامه زمان بندی شده این امر مهم را در دستور کار خود قرار داده است.
پاک نژاد اظهارداشت: استاندار بوشهر در بدو سفرهای دوره ای به شهر و روستاهای این استان حضور در گلزار شهدا و دیدار با خانواده های آنها را در اولویت برنامه کاری خود قرار داده است.
وی، پیگیری مسایل و مشکلات ایثارگران از جمله دغدغه اشتغال و مسکن آنان را از اولویت های کاری دولتمردان دانست و گفت: در تسهیلات اعطایی به خانواده های شاهد و ایثارگر باتدبیر عمل شود و رضایتمندی آنان جلب شود.
فرماندار گناوه افزود: با وجود اینکه دشمنان در آستانه چهل سالگی انقلاب تلاش می کنند که برنامه های دهه فجر کمرنگ شود، همه توان و تلاش خود را بکار بسته ایم تا به نحو شایسته برگزار شود.
وی گفت: ادارات دارای طرح های دردست اجرا تلاش کنند تا برای دهه مبارک فجر آماده بهره برداری شود.
فرماندار گناوه از تلاش و زحمات دستگاه های متولی در نصب تمثال شهدای والامقام در خیابان و معابرهای شهرهای گناوه و ریگ تقدیر کرد.
   1397/9/20 07:03        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )