دوشنبه 06 خرداد 1398
سرانه مطالعه و خوانش کتاب درگناوه افزایش یافته است (کدخبر: 1799)
سرانه مطالعه و خوانش کتاب درگناوه افزایش یافته است به گزارش روابط عمومی فرمانداری گناوه ، سیدعلی پاک نژاد روز سه شنبه درجمع دوستداران کتاب درخانه سمن های این شهرستان افزود: نشست های مستمر و هفتگی یکشنبه کتاب در خانه های سازمان مردم نهاد، دوشنبه های کتاب در خانه جوان شهر ریگ، آدینه های کتاب آوای مهرگان، فعالیت مطلوب کتابخانه های روستاهای جزیره، چهارروستایی و محمدصالحی، کارگاه های ماهانه و فصلی داستان و ادبیات از جمله اقدام های متولیان در ترویج و ارتقای فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در این شهرستان است.
وی با تبریک یک سالگی برنامه پویا و تاثیرگذار یکشنبه های کتاب گفت: مطالعه نقش موثری در روند توسعه جامعه ایفا می کند.
مسئول خانه سازمان های مردم نهاد و مشاور جوان فرماندار گناوه گفت: برنامه یکشنبه های کتاب از دی ماه پارسال آغاز و توانست علاقمندان زیادی را جذب کند.
مصطفی خرمی افزود: امیدواریم نهال یکشنبه های کتاب بتواند به سهم خود گامی هرچند کوچک در جهت رشد و بالندگی جامعه برداشته و ثمره شیرین میوه آن در بین مخاطبانش بچشاند.
دراین برنامه، کتاب ' دولت و جامعه در ایران ' نوشته محمدعلی همایون کاتوزیان توسط عبدالحسین اسفندیاری ارایه و در باره آن بحث و تبادل نظر شد و در پایان یک سالگی برنامه یکشنبه های کتاب گرامی داشته شد.
   1397/10/3 17:26        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )