یکشنبه 26 خرداد 1398
ایمان به خدا و عمل صالح، رمز محبوبیت امام خمینی(ره) در میان جهانیان بود (کدخبر: 747)
ایمان به خدا و عمل صالح، رمز محبوبیت امام خمینی(ره) در میان جهانیان بود
امام جمعه گناوه در جلسه ستاد پشتیبانی کاروان ارتحال امام گفت: ایمان به خدا و انجام عمل صالح در کنار اعتقاد به هدف، راه و همراهی مردم، رمز محبوبیت جهانی امام خمینی(ره) و پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود.
حجت الاسلام والمسلمین رکنی حسینی با بیان اینکه هیچ قلمی توانایی ترسیم و وصف اندوه مردم در مراسم تشییع پیکر امام راحل را ندارد افزود: حضور گسترده عاشقان در مراسمات سالگرد رحلت امام خمینی(ره) یادآور شکوه آن ایام و ضامن بقای نظام اسلامی است.
وی خاطرنشان نمود: فراهم آوردن شرایط حضور مردم بویژه جوانان در مرقد امام خمینی(ره) نقشی اثرگذار در تقئویت باورهای دینی آن ها دارد.

فرماندار گناوه نیز در این نشست تعهد به نظام اسلامی و پاسداری از آرمان های امام خمینی(ره) را اعتقاد قلبی و چراغ راه حرکت همه مسوولان عنوان کرد و گفت: باید با برنامه ریزی مناسب، نسبت با اعزام بیشتر جوانان و علاقمندان امام خمینی(ره) به مرقد مطهر اقدام کنیم.
عبدالنبی یوسفی با قدردانیا ز مشارکت و همدلی ادارات و نهادهای شهرستان گفت: امیدواریم با تعامل بوجود آمده شاهد برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های سالگرد ارتحال امام در شهرستان گناوه باشیم.


 
   1393/2/24 11:22        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )