یکشنبه 26 خرداد 1398
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و گردشگری کشور: گناوه در میزانی ورود گردشگران نوروزی با کلانشهرهای کشور رقابت می کند (کدخبر: 914)
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و گردشگری کشور: گناوه در میزانی ورود گردشگران نوروزی با کلانشهرهای کشور رقابت می کند
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و گردشگری کشور گفت: گناوه شهری توریستی ـ تجاری است که با حضور میلیونی مهمانان نوروزی برای دیدن ساحل ماسه ای و بی نظیرش و همچنین بازاری با قیمت های مناسب مقصد بسیاری از گردشگران نوروزی است و در سطح کشور با توجه به جمعیت و امکانات موجود با شهرهای بزرگ و دارای امکانات رقابت می کند.
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و گردشگری کشور با حضور در شهر گناوه از نوار ساحلی، هتل ها، سایت تجاری و کمپینگ مسافران نوروزی در دومین روز نوروز بازدید کرد.
محمد رضا پوینده گفت: میراث فرهنگی متشکل از ۱۸ عضو است که ناظر تسهیلات سفر به شمار می آید و در استانها نظارت بر عهده استانداران و در سطح شهرستان ها بر عهده فرمانداران است.
وی افزود: بررسی های صورت گرفته از خدمات ارائه شده به گردشگران در شهرستان گناوه نشان دهنده وجود هماهنگی های لازم بین فرمانداری، هلال احمر، آموزش و پرورش، شهرداری، میراث فرهنگی، صنعت معدن تجارت و سایر ارگان های مسوول در این زمینه است.
بازرس عالی گردشگری کشور یادآور شد: گناوه شهری است که در ایام نوروز از تمامی کشور مهمان می پذیرد و باید خدمات را افزایش داد و معمولا در شهرهای توریستی هتل ها فقط ۱۰ درصد ظرفیت اقامتگاه ها را تامین می کنند و ۹۰ درصد ظرفیت اقامتی توسط مدیران شهری برای مسافران ایجاد می شود.
پوینده بیان داشت: با گفتگویی که با مهمانان نوروزی در شهر گناوه داشته ایم مردم رضایت نسبی از وضعیت شهر، ادارات وامکانات موجود داشته اند.
وی افزود: با توجه به اینکه گناوه یک شهر توریستی تجاری می باشد یکی از مقاصد سفر مردم از سراسر ایران است و دوست داریم سفر به گناوه فقط مختص ایام نوروز نباشد و در تمامی سال شاهد حضور توریست و گردشگر به این شهر باشیم.
محمد رضا پوینده در پایان گفت: برای اینکه گناوه شهری برای تمامی فصول باشد باید زیر ساخت ها درست شود و با یک برنامه ریزی صحیح شهر گناوه را به این مهم رسانید.   1394/1/3 13:33        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )